Tuesday, 16 July 2013

Prezantohet Vila tek Atletiko Madrid, Alkantara te Bajerni dhe Kavani te PSG

Prezantohet Vila tek Atletiko Madrid, Alkantara te Bajerni dhe Kavani te PSG
E marta ka qenë ditë prezantimesh për blerjet më të fundit dhe më të bujshme në këtë merkato vere, teksa janë prezantuar David Vila, Tiago Alkantara dhe më vonë transferimi më i shtrenjtë...

No comments:

Post a Comment